Bohaterowie

Lullaby Tomlinson
Każde wspomnienie ma w sobie coś, co nie powinno zostać zapomniane. Każda chwila - nawet ta, przez którą staramy się zasnąć i obudzić w lepszym świecie - szuka miejsca w naszych głowach, by nie była pominięta. Sceny z życia są naszą motywacją, nadzieją, a także przyszłością. Obrazem, którego ktoś pochlapał białą olejną farbą i w pewnym stopniu od nas zależy, co namalujemy w miejscu śnieżnych plam i jak potoczy się nasze życie. Jak wygląda świat, kiedy życie staje się tęsknotą? Wygląda papierowo, kruszy się w palcach, rozpada. Każdy ruch przygląda się sobie, każda myśl przygląda się sobie, każde uczucie zaczyna się i nie kończy, i w końcu sam przedmiot tęsknoty robi się papierowy i nierzeczywisty. Tylko tęsknienie jest prawdziwe, uzależnia. Być tam, gdzie się nie jest, mieć to, czego się nie posiada, dotykać kogoś, kto nie istnieje. Ten stan ma naturę falującą i sprzeczną w sobie. Jest kwintesencją życia i jest przeciwko życiu. Przenika przez skórę do mięśni i kości, które zaczynają odtąd istnieć boleśnie. Nie boleć. Istnieć boleśnie - to znaczy, że podstawą ich istnienia był ból. Toteż nie ma od takiej tęsknoty ucieczki. Trzeba by było uciec poza własne ciało, a nawet poza siebie
Aimee Laicaster
Tak, jestem kobietą. Jestem wredna, wścibska, zazdrosna, lubię komplementy, dostawać kwiaty i oczekuję, że będziesz się wszystkiego domyślał.
Sko­ro oczy są zwier­ciadłem duszy to dlacze­go ten drań ma ta­kie piękne?


Culley Davies
Nie narze­kam, że mam ser­ce z ka­mienia... ka­mień to do­syć trwały materiał.
Nie in­te­resu­je mnie to co mówisz, cieka­wi mnie to o czym milczysz
Wysłuchaj co ma do po­wie­dze­nia głupiec. Być może masz do po­wie­dze­nia to samo.Connell Black
- To, że mnie prowokujesz.
- Powiedz jeszcze raz: „prowokujesz". Prowokująco układasz przy tym usta.
- Jesteś psychopatą .
- Wolę określenie "człowiek z wyobraźnią
grafika 1d, liam payne, and gif
Louis Tomlinson
Nie boję się własnej śmierci... boję się śmierci najbliższych
Żad­na wiel­ka miłość nie umiera do końca. Możemy strze­lać do niej z pis­to­letu lub za­mykać w naj­ciem­niej­szych za­kamar­kach naszych serc, ale ona jest spryt­niej­sza – wie, jak przeżyć.

Lennox Laicaster
Stacza­my się na dno, wszys­tko się w nas zmienia.
A to, że stoimy w cieniu uzależnienia
zaz­wyczaj za późno do nas dociera...


Evan Deffrey
Mam pewną tajemnicę, dość dużą. Ale nigdy jej głośno nie powiedziałem. Jaki jest tego sens? To niczego nie zmieni. To nie uczyni mnie dobrym, nie zaadoptuję szczeniaka. Nie mogę być taki jak inni ludzie by chcieli, abym był. Kim ona chce, abym był. Taki już jestem.
Podoba mi się ten nasz trójkąt. Taki lekko perwersyjny. Nie spieprzcie tego.
2 komentarze:

  1. Czy Culleya przypadkiem nie gra mój przyszły mąż Jamie Campbell Bower? ♡♡

    OdpowiedzUsuń